ZERO barvy pro profesionály

Špičkové produkty malířského řemesla již od roku 1960

Zero v naší prodejně barev pro profesionály v Olomouci.

ZERO je patnerem profesionálů. Proto výrobky německé firmy ZERO nabízíme v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Vy hledáte kvalitu a spolehlivost materiálů. ZERO pro vás má kopletní řadu špičkových výrobků zahrnující barvy, laky, penetrace, lazury, omítky, tmely, zateplovací systémy a mnoho dalšího.

Díky ucelenému sortimentu pro malířské a natěračské řemeslo je ZERO součástí domovů miliónů lidí. Tisíce výrobců mají zkušenosti s našimi vysoce kvalitními barvami pro profesionály a dalšími malířskými produkty. V nabídce jsou velice atraktivní řešení pro renovace budov, kde ZERO stanovuje standardy kvality, pokud jde o cenu a výkon. Potvrzuje to také neustále rostoucí poptávka zpracovatelů.

Systémové produkty ZERO jsou vždy spolehlivé a vždy aktuální. Neustálý vývoj založený na mnohaletých praktických zkušenostech a intenzivním výzkumu upevňuje trvale vysokou úroveň kvality značky ZERO. Neexistuje náhrada za kvalitu!

Kvalitu je třeba myslet – pak vytvořit! Podle tohoto hesla vyrábí ZERO profesionální výrobky pro malířský průmysl již více než 50 let. Materiály ZERO jsou dodávány rychle a spolehlivě, ale jsou za tím roky práce na prémiové kvalitě našich barev pro profesionály a dalších produktů. Trvale vysokou úroveň kvality ve výrobním závodě v Bad Oyenhausenu v Německu zajišťují nejmodernější výrobní technologie a vysoce kvalifikovaní zaměstnanci. ZERO je certifikováno podle normy DIN EN ISO 9001, přičemž již v roce 1996 byl ve firmě zaveden systém řízení kvality.

Společnost ZERO – LACK založil Bruno Fischerbock v roce 1960. Zpočátku se jednalo o výrobní závod specializující se na vysoce kvalitní nátěrové hmoty na nábytek, stroje a pro truhlářské provozy. V současnosti je v sortimentu celá škála nátěrových hmot pro stavebnictví i dřevozpracující průmysl, penetrace, tmely a stěrky i omítky. Zastoupení barev ZERO lze dnes nalézt v mnoha částech světa a nás těší, že vám barvy pro profesionály a další produkty ZERO můžeme nabídnout i v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

ZERO je předním dodavatelem kompletního sortimentu barev a nátěrových hmot pro profesionály. S ucelenou řadou produktů ZERO je dobře postaráno o vás i o skvělý výsledek vaší práce. Vyzkoušejte to v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Sortiment značky ZERO zahrnuje tyto kategorie výrobků:

Prodejna

Adresa: Nedvědova 389/2, 779 00 Olomouc
E-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
Tel.: +420 778 505 320

Pondělí - čtvrtek: 7:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 16:00
Sobota - neděle: ZAVŘENO

Provozovatel

TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360