ZERO fasádní barvy

Profesionální fasadní barvy od Zero.

V sortimentu fasádních barev naleznete kompletní řadu materiálů pro všechny typy povrchů. Jedná se o barvy akrylátové, silikátové, silikonové, siloxanové, speciální elastické, multifunkční a další.

Přijďte se poradit a vybrat si do naší prodejny barev Tatai v Olomouci. Potřebný barevný odstín vám namícháme dle vašeho přání.

Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Název výrobku

Dachhaut RS
Trvale elastická barva na betonové a pálené tašky, vláknocementové střešní šablony a asfaltové pásy s min. sklonem 5°; v krátkém čase odolná dešti; vodou ředitelná.

Deco-sil Lasur
Vodou ředitelná lazura na minerální bázi pro kreativní lazurovací malířské techniky na stěnách v exteriéru i interiéru.

Fassade 95 Siliconharzfarbe
Silikonová fasádní barva; vysoce odolná povětrnostním vlivům. Ideální pro vysoce trvanlivé nátěry s dobrou čistící schopností pomocí deště. Vysoce paropropustná ale nenasákavá. Obsahující silnou ochranu proti UV záření a aktivní složky proti tzv. zelenání fasád.

Fassaden Silikatfarbe
Minerální fasádní barva na bázi silikátu avšak s hydrofobní schopností - nenasákává vodu ale umožňuje propouštět vodní páry z vlhkého zdiva. Ideální na hitorické objekty a nové zděné objekty z pálených cihel. Taktéž slouží k tvorbě historických patinací.

Fyssil
Silikonem zesílená fasádní barva s vysokou paropropustností; vodu odpuzující; s dobrou čistící schopností a snadnou zpracovetelností.

Porenbetonbeschichtung
Speciální fasádní barva na pórobetonové stavební tvárnice.

RenoTop Housepaint
Velmi kvalitní elastická multifunkční nátěrová hmota odolná alkalitě, s obsahem fungicidních a algicidních přísad s perfektním poměrem cena/výkon. Ideální pro překlenování drobných mikrotrhlin. Pro vnější i vnitřní vysoce odolné nátěry omítek, rozměrově nestálého dřeva, pozinku (ocel. haly), betonu, vláknocementu, zdiva, starých elastických systémů, neželezných kovů, tvrdého PVC, hrázdění, zateplovacích systémů a renovačních nátěrů pórobetonu.

Robust
Silikonem zesílená fasádní barva; vysoce paropropustná; odpuzující vodu; s vysokou ochranou proti UV záření a aktivními složkami proti zelenání fasád; velmi vhodná na nové nátěry fasád a renovační nátěry zateplovacích systémů.

SiliconSolid
Speciální silikonová fasádní barva pro využití IR pigmentů snižujících kritické ohřívání fasád (především zateplených) opatřených tmavými odstíny.

Siliconit RenoTec
Silikonová fasádní barva na bázi nejnovějších trendů v ochraně fasád, vysoce paropropustná, nenasákavá, odpuzuje samotné kapky deště a prodlužuje dobu ulpívání mokrého oparu který vytváří vhodné podhoubí pro znečištění a růst plísní, s vysokým čistícím efektem, s obsahem aktivních látek proti zelenání fasád.

Sol Silikatfarbe
Fasádní a interiérová SOL silikátová barva; vysoce paropropustná; vhodná pro minerální podklady a renovační nátěry starých disperzních barev.

Streichputz
Fasádní a interiérová barva odolná povětrnostním vlivům, s obsahem křemičitého písku. Ideální pro optické zcelení povrchu po místních opravách omítek nebo k vytvoření falešného štuku (např. na sádrokartonu, zateplovacím systému apod.).

Volltonfarbe
Tónovací barva pro disperzní fasádní a interiérové barvy ZERO

ZERO je předním dodavatelem kompletního sortimentu barev a nátěrových hmot pro profesionály. S ucelenou řadou produktů ZERO je dobře postaráno o vás i o skvělý výsledek vaší práce. Vyzkoušejte to v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Sortiment značky ZERO zahrnuje tyto kategorie výrobků:

Prodejna

Adresa: Nedvědova 389/2, 779 00 Olomouc
E-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
Tel.: +420 778 505 320

Pondělí - čtvrtek: 7:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 16:00
Sobota - neděle: ZAVŘENO

Provozovatel

TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360