ZERO dekorační materiály

Profesionální stěrky a dekorační materiály od Zero.

Oživte váš interiér nebo exteriér pomocí dekoračních materiálů ZERO. V naší prodejně barev Tatai v Olomouci vám poradíme s použitím stěrkovacích hmot s metalickým, perleťovým nebo hluboce matným efektem v až 70 barevných variantách. Velmi populární jsou též stěrkové hmoty k vytvoření autentického vzhledu betonu, či travertinu. Přijďte se nás zeptat na další možnosti.

Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Název výrobku

Color Effekt Grund
Základní interiérová nátěrová hmota systému ZERO Color Effekt.

Color Effekt Putz
Dekorativní interiérová nátěrová hmota s mnohobarevným efektem a vzhledem dekorativní omítkoviny.

Deco Glimmer
Holografické a slídovité floky do čirých nátěrových hmot na vodní a rozpouštědlové bázi. Velmi vhodné k dekorativním úpravám povrchů.

Deco-in Lasur
Vodou ředitelná disperzní lazura ke kreativnímu zpracování, patinaci a vytváření efektů na stěnách a plastikách v interiéru.

Deco-sil Lasur
Vodou ředitelná lazura na minerální bázi pro kreativnímu zpracování, patinaci a vytváření efektů na stěnách a plastikách v exteriéru i interiéru.

Deco Style Beton
Dekorační stěrková hmota k snadnému vytvoření autentického vzhledu betonu s vysokou odolností proti nárazům a poškrábání; ideální pro příjemné a zdravé klima v interiéru; vysoce paropropustná.

Deco Style Travertin
Dekorační stěrková hmota k snadnému vytvoření autentického vzhledu travertinu s vysokou odolností proti nárazům a poškrábání; ideální pro příjemné a zdravé klima v interiéru; vysoce paropropustná.

Deco Style Fixativ
Fixační prostředek pro dekorační materiály ZERO Deco Style Beton a ZERO Deco Style Travertin.

Deco Style Travertin Lasur
Lazura pro dekorační materiál ZERO Deco Style Travertin ve 3 autentických odstínech travertinu.

Innenplastik
Matná disperzní plastická barva k tvorbě dekorativních strukturovaných nátěrů, např. soklů schodišť apod..

MagicTouch
Vysoce odolná dekorativní stěrkovací hmota se sametově metalickým efektem v 70 barevných variacích pro konečnou povrchovou úpravu stěn v interiéru a exteriéru. Taktéž v daných odstínech pro autentický vzhled betonu, břidlice, kamene, hliníku, rezavého kovu a mnoha dalších. Velmi snadné zpracování pomocí nerezového hladítka či špachtle.

MagicTouch MAT
Vysoce odolná dekorativní stěrkovací hmota shlubocematným efektem pro konečnou individuální povrchovou úpravu stěn v interiéru a exteriéru. Ideální pro matné dekorační techniky v libovolných odstínech a variantách včetně autentického vzhledu betonu, benátského štuku, kamene, plechu a mnoha dalších. Velmi snadné zpracování pomocí polykarbonátového hladítka.

MagicTouch Pearl
Vysoce odolná dekorativní stěrkovací hmota se sametově perleťovým efektem ve 180 barevných variacích pro konečnou povrchovou úpravu stěn v interiéru a exteriéru. Velmi snadné zpracování pomocí nerezového hladítka či špachtle.

MagicTouch Gold
Vysoce odolná dekorativní stěrkovací hmota se sametově zlatým efektem pro konečnou povrchovou úpravu stěn v interiéru a exteriéru. Velmi snadné zpracování pomocí nerezového hladítka či špachtle.

Mineralischer Modelier- und Spachtelputz
Dekorativní omítka k individuálnímu zpracování a modelaci.

Multicolor Finish SLF
Transparentní vrchní hedvábně matný lak pro konenou povrchovou úpravu dekorací a čistých suchých a nosných podkladů v interiérech.

Multicolor Floc Grund SLF
Barevný základní interiérový nátěr systému ZERO Multicolor Floc; s vysokým lepivým účinkem pro následné povrstvení barevnými floky Multicolor Floc Chips.

Multicolor Floc Chips
Barevné floky pro povrchovou úpravu stěn a ploch v interiéru v systému ZERO Multicolor Floc.

Multicolor Isoliergrund LH
Bílý základní izolační interiérový nátěr systému ZERO Multicolor Floc pro kritické podklady kde by mohlo dojít k prostupu barviv či jiných látek do vrchních vrstev následných povrchových úprav.

Quarz Style
Omítková směs pro interiérové dekorativní úpravy nosných připravených ploch. Ideální pro následné dekorativní úpravy např. pomocí ZERO RenoTop Metallic, Acryl Seidenglanzlack Metallic, Deco-in Lasur, Deco_Sil Lasur

RenoTop Housepaint Metallic
Velmi kvalitní multifunkční nátěrová hmota, ideální k tvorbě vysoce efektních dekorativních povrchů a technik v interiéru a exteriéru.

Streichputz
Barva s obsahem křemičitého písku, pro sjednocení podkladů či dekorativní úpravy stěn v interiéru a na fasádě.

ZERO je předním dodavatelem kompletního sortimentu barev a nátěrových hmot pro profesionály. S ucelenou řadou produktů ZERO je dobře postaráno o vás i o skvělý výsledek vaší práce. Vyzkoušejte to v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Sortiment značky ZERO zahrnuje tyto kategorie výrobků:

Prodejna

Adresa: Nedvědova 389/2, 779 00 Olomouc
E-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
Tel.: +420 778 505 320

Pondělí - čtvrtek: 7:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 16:00
Sobota - neděle: ZAVŘENO

Provozovatel

TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360