Dreisol barvy pro profesionály

Speciální nátěrové hmoty pro průmysl

Dreisol v naší prodejně barev pro profesionály v Olomouci.

Zaměřujeme se na nejvyšší kvalitu barev a nátěrových hmot pro profesionály. Proto v naší prodejně barev Tatai v Olomouci nabízíme řešení na zakázku od německé firmy Dreisol.

Protože se jedná vpravdě o barvy pro profesionály, vytváříme nabídku přesně pro potřeby zákazníka. Zohledňujeme především specifický účel a podmínky, za kterých budou barvy použity.

Dreisol vyrábí nátěrové hmoty na zakázku, přesně podle potřeb zákazníka. Barvy jsou vyvíjeny, vyráběny i plněny přímo v továrně firmy Dreisol ve westfálském regionu Minden-Lübbecke. Tradice firmy sahá až do roku 1910, kdy Johann B. Dreisörner otevřel v Bad Holzhausenu velkoobchod s barvami a začal s výrobou transparentních laků.

Příprava konkrétního řešení probíhá ve vývojové laboratoři firmy Dreisol, přesně podle požadavků zákazníka. Na začátku je analýza potřeb klienta, specifických podmínek, způsobu aplikace, funkční zátěže, barevnosti a trvanlivosti. Pro vývoj produktu má laboratoř k dispozici suroviny celosvětové chemické produkce, aby mohla vyjít vstříc jakýmkoli požadavkům. Tak vznikají barvy pro profesionály, a to i pro naši prodejnu barev Tatai v Olomouci.

Výroba v Bad Holzhausenu využívá nejpokročilejší výrobní technologie. Tak je zajištěno, že zákazník dostane vždy tu nejlepší kvalitu. Výrobní procesy jsou nastaveny univerzálním způsobem a můžou tak být uzpůsobeny pro každou individuální zakázku a produkovat barvy na bázi ředidel, bez ředidel i vodou ředitelné.

Aby byly při výrobě barev pro profesionály dodrženy tolerance odchylek v barevnosti mezi jednotlivými výrobními dávkami, používá Dreisol tónovací pasty vlastní produkce a dávkování probíhá plně automaticky pomocí čárových kódů.

Každá výrobní dávka je před plněním znovu laboratorně zkontrolována, zda přesně odpovídá zadaným parametrům. Při plnění jsou k dispozici balení v rozsahu 5 až 1000 kg, a to do kbelíků, kanystrů, barelů, nebo kontejnerů. Připravená balení barev pro profesionály pak mohou být okamžitě odeslána do prodejny barev Tatai v Olomouci způsobem, který si zákazník určí.

Dreisol představuje to nejkvalitnější řešení nátěrových hmot na kov, plast, fólie, papír a sklo. Společnost Dreisol je držitelem certifikátu kvality DIN EN ISO 9001. Nyní jsou pro vás tyto barvy pro profesionály dostupné i v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Se značkou Dreisol vám nabízíme zakázková řešení povrchových úprav v těchto průmyslových odvětvích:

Prodejna

Adresa: Nedvědova 389/2, 779 00 Olomouc
E-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
Tel.: +420 778 505 320

Pondělí - čtvrtek: 7:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 16:00
Sobota - neděle: ZAVŘENO

Provozovatel

TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360