Dreisol nátěrové hmoty pro strojírenství

Dreisol profesionální nátěrové hmoty pro strojírenství.

Dreisol dodává ochranné nátěry na kov na vodní bázi i na bázi rozpouštědel. Jedná se zejména o nátěry s vysokou a ultravysokou pevností.

Sortiment zahrnuje základní a vrchní nátěry a také jednovrstvé barvy na bázi alkydů a akrylátů. Pro tento účel jsou k dispozici jak systémy sušení vzduchem, tak vypalovací emaily.

V případě dvousložkových nátěrových systémů rozlišujeme hlavně mezi polyuretanovými a epoxidovými barvami. Kromě velkého množství základních nátěrů a vrchních nátěrů jsou zde také k dispozici jednorázové nátěrové hmoty chránící proti korozi.

Tato skupina dále zahrnuje 2K strukturální, kovové a hammered povlaky. Sortiment také zahrnuje základní a vrchní nátěry na bázi silikonové pryskyřice pro žáruvzdorné nátěrové systémy s různými teplotními rozsahy.

Sortiment výrobků doplňují chemicky odolné nátěrové systémy, barvy schválené v souladu s potravinovým, komoditním a krmivovým nařízením (LFGB), nanoclean barvy, barvy proti graffiti, lepené nátěry, odloupávací nátěry a dehtové nátěry.

Nabízíme řešení pro všechny vaše produkty od strojních součástí po strojní či konstrukční celky zatížené náročným prostředím.

Abychom mohli zodpovědně vyhovět vašim potřebám a nárokům, je třeba abychom se s nimi podrobně seznámili. Kontaktujte nás v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Dreisol představuje to nejkvalitnější řešení nátěrových hmot na kov, plast, fólie, papír a sklo. Společnost Dreisol je držitelem certifikátu kvality DIN EN ISO 9001. Nyní jsou pro vás tyto barvy pro profesionály dostupné i v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Se značkou Dreisol vám nabízíme zakázková řešení povrchových úprav v těchto průmyslových odvětvích:

Prodejna

Adresa: Nedvědova 389/2, 779 00 Olomouc
E-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
Tel.: +420 778 505 320

Pondělí - čtvrtek: 7:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 16:00
Sobota - neděle: ZAVŘENO

Provozovatel

TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360