ZERO interiérové barvy

Profesionální interiérové barvy od Zero.

Kompletní typová řada interiérových barev obsahuje nátěrové hmoty akrylátové, silikátové, plastické, protiplísňové, multifunkční a další.

V naší prodejně barev Tatai v Olomouci vám poradíme s výběrem nejvhodnější interiérové barvy a namícháme barevný odstín dle vašeho přání.

Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Název výrobku

Color Effekt Putz
Dekorativní interiérová nátěrová hmota s mnohobarevným efektem a vzhledem dekorativní omítkoviny.

Deco-in Lasur
Vodou ředitelná disperzní lazura ke kreativnímu zpracování, patinaci a vytváření efektů na stěnách a plastikách v interiéru.

Deco-Sil Lasur
Vodou ředitelná lazura na minerální bázi pro kreativní lazurovací malířské techniky na stěnách v exteriéru i interiéru..

Fungizid ASF
Omyvatelná disperzní interiérová barva s obsahem fungicidních látek působících proti houbám a plísním.

HealthTec M
Antimikrobiální omyvatelná interiérová barva s aktivně působícím stříbrem; pro zdravé prostředí v bytech, restauracích, školách, lákařských praxích, nemocnicích, operačních sálech apod., bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

HealthTec SG
Antimikrobiální omyvatelná interiérová barva s aktivně působícím stříbrem; pro zdravé prostředí v bytech, restauracích, školách, lákařských praxích, nemocnicích, operačních sálech apod., bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

HealthTec Premium
Interiérová omyvatelná (EN 13300 – tř.2) barva bez obsahu konzervantů pro zdravé prostředí v bytech, restauracích, školách, lákařských praxích, nemocnicích, operačních sálech apod., bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

HealthTec Top
Interiérová omyvatelná (EN 13300 – tř.1) barva bez obsahu konzervantů pro zdravé prostředí v bytech, restauracích, školách, lákařských praxích, nemocnicích, operačních sálech apod., bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

Innenplastik
Matná disperzní plastická barva k tvorbě dekorativních strukturovaných nátěrů, např. soklů schodišť apod..

Malerweiss SLF
Omyvatelná disperzní interiérová barva bez obsahu rozpouštědel, změkčovadel a škodlivých látek; vhodná do prostor kde je kladen vysoký důraz na zdravé bydlení; TÜV certifikát pro potravinářské prostory; matná; paropropustná; bílá.

Multicolor Finish SLF
Transparentní vrchní hedvábně matný lak pro konenou povrchovou úpravu dekorací a čistých suchých a nosných podkladů v interiérech.

Objektweiß
Otěruvzdorná disperzní interiérová barva bez obsahu rozpouštědel, matná.

Q4 MattFinish
Špičková velmi dobře čistitelná jednovrstvá disperzní speciální interiérová barva, matná. Ideální k využití v prostorách se zvýšeným provozem jako jsou byty, domy, obchody, nemocnice, restaurace nebo v exklusivních prostorách domů; ideální také pro izolační akustické systémy; bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

RenoTop Housepaint
Velmi kvalitní elastická multifunkční nátěrová hmota odolná alkalitě, s obsahem fungicidních a algicidních přísad s perfektním poměrem cena/výkon. Pro vnější i vnitřní vysoce odolné nátěry omítek, rozměrově nestálého dřeva, pozinku (ocel.haly), betonu, vláknocementu, zdiva, starých elastických systémů, neželezných kovů, tvrdého PVC, hrázdění, zateplovacích systémů a renovačních nátěrů pórobetonu, bílá a tónovaná v odstínech dle přání včetně metalických.

Seidenglanz 480 SLF
Omyvatelná vysoce odolná disperzní interiérová barva; bez obsahu škodlivých látek; vhodná pro veřejné a potravinářské provozy; dále velmi doporučována pro nemocniční zařízení (TÜV – certifikace), hotely, restaurace apod., bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

Select Decke + Wand LF
Omyvatelná disperzní interiérová barva bez obsahu rozpouštědel; matná; paropropustna; bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

Select Innen Silikatfarbe
Extrémně vysoce paropropustná minerální interiérová barva; vhodná pro historické objekty, objekty opatřené sanačními omítkami apod. bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

Select Matt – Latex LF
Omyvatelná matná latexová barva s vysokou odolností; vhodná do namáhaných prostor s vysokým provozem osob; bez obsahu rozpouštědel; s vysokou kryvostí; bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

Select Meister DIN
Omyvatelná disperzní interiérová barva bez obsahu rozpouštědel, matná v bílém a starobílém odstínu.

Select Seiden Latex LF
Omyvatelná hedvábně lesklá latexová barva s vysokou odolností; vhodná do namáhaných prostor s vysokým provozem osob; bez obsahu rozpouštědel; s vysokou kryvostí.

Silikat Bio Innenfarbe
BIO interiérová barva na bázi vodního skla. Bez obsahu konzervantů. Ideální pro ekologicky čisté bydlení, bílá a tónovaná v odstínech dle přání. Díky svým vlastnostem vhodná i do potravinářských prostor (TÜV certifikát).

Startweiss
Bílá otěruvzdorná barva na disperzní bázi; pro nátěry stěn a stropů v interiéru; paropropustná; vhodná pro zdivo, sádrokarton atd.

Team 100 SLF
Omyvatelná vysoce kvalitní disperzní interiérová barva, matná. Pro nátěry všech nosných podkladů a to jak v domácnostech s vysokými nároky, tak v prostorách se zvýšeným provozem jako jsou obchody, nemocnice, restaurace a to i v místnostech kde dochází k výrobě či uskladnění potravin, bílá a tónovaná v odstínech dle přání.

Volltonfarbe
Tónovací barva pro disperzní fasádní a interiérové barvy ZERO

Wandfarbe 2000 SLF
Omyvatelná disperzní interiérová barva, matná. Pro nátěry všech nosných podkladů; vhodná díky své nezávadnosti i do potravinářských prostor.

Wandfarbe schwarz
Černá omyvatelná disperzní interiérová barva.

Wandmatt ES SLF ProWeiss
Špičková omyvatelná jednovrstvá disperzní interiérová barva, matná. Ideální k využití v prostorách se zvýšeným provozem jako jsou obchody, nemocnice, restaurace a to i v místnostech kde dochází k výrobě či uskladnění potravin (TÜV certifikát) nebo v exklusivních prostorách domů, bílá a tónovaná v odstínech dle přání..

ClimaCalc Farbe

Omyvatelná disperzní interiérová barva, matná. Pro interiérové nátěry na stěny a stropy na všechny ostatní nosné podklady a zejména na minerální omítky kategorie I až CS IV. Dále také na beton, sádrové omítky, vápenné omítku a sádrokarton. Obzvláště propustná pro vodní páru. Vzhledem k vysoké zásaditosti preventivní proti tvorbě plísní. 

ZERO je předním dodavatelem kompletního sortimentu barev a nátěrových hmot pro profesionály. S ucelenou řadou produktů ZERO je dobře postaráno o vás i o skvělý výsledek vaší práce. Vyzkoušejte to v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Sortiment značky ZERO zahrnuje tyto kategorie výrobků:

Prodejna

Adresa: Nedvědova 389/2, 779 00 Olomouc
E-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
Tel.: +420 778 505 320

Pondělí - čtvrtek: 7:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 16:00
Sobota - neděle: ZAVŘENO

Provozovatel

TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360