ZERO tmely/stěrky

Profesionální tmely a stěrky od Zero.

Sortiment špachlovacích tmelů ZERO obsahuje materiály pro špachtlování fasád, interiérů a také pro opravy těchto podkladů. V sortimentu naleznete tmely pro strojní i ruční zpracování.

Přijďte se informovat do prodejny barev Tatai v Olomouci. Rádi vám poradíme s výběrem.

Název výrobku

Airless Feinspachtel
Tmel z disperzní pryskyřice, bez obsahu rozpouštědel, pro strojní zpracování (lze nanášet taktéž ručně).

Faserhaftspachtel
Špachtlovací a tmelící hmota v práškové formě pro sádrokartony, beton, zdivo, omítky a suchou výstavbu. Vyztužena vlákny! K tmelení sádrokartonových desek bez vkládání tkaniny!

Füll und Flächenspachtel
Minerální suchý tmel v práškové formě pro spárové a plošné tmelení včetně sádrokartonu

Fugenacryl 130
Akrylátový tmel v tubě pro vysoce kvalitní tmelení spár nejen v suché výstavbě.

Handspachtel
Ruční celoplošná stěrková špachtlovací hmota na stěny. V konzistenci připravené k okamžitému nanášení.

Quarzspachtel
Jednosložkový rychleschnoucí tmel na bázi akrylátového pojiva s obsahem zrna; pro veškeré porézní minerální podklady v interiéru a na fasádě

Silikat Bio Handspachtel
Ruční interiérová a fasádní celoplošná stěrková špachtlovací hmota na stěny na bázi draselného vodního skla a kyseliny křemičité. Neobsahuje žádné konzervanty. Ideální BIO stěrka. V konzistenci připravené k okamžitému nanášení.

ZEROTHERM 100 Klebe- und Armierungsmörtel
Minerální maltové lepidlo v práškové formě; zušlechtěné umělohmotnou disperzí; k lepení a armování určených zateplovacích systémů ZEROTHERM.

ZEROTHERM 300 Klebe- und Armierungsmörtel
Minerální maltové lepidlo v práškové formě; zušlechtěné umělohmotnou disperzí; k lepení a armování určených zateplovacích systémů ZEROTHERM.

ZEROTHERM 400 ZF Armierungsmörtel
Organicky vázané armovací lepidlo bez obsahu cementu; zesílené vlákny; určeno pro vybrané zateplovacísystémy ZEROTHERM a také jako pevná tenkovrstvá omítka na opravy nerovných a popraskaných omítek včetně těch jenž jsou natřeny nosnými starými nátěry.

ZEROTHERM 600 Klebe- und Armierungsmörtel
Minerální maltové lepidlo v práškové formě; zušlechtěné umělohmotnou disperzí; zesílené vlákny proti možnosti mechanického poškození a pro vyšší stabilitu systému; k lepení a armování určených zateplovacích systémů ZEROTHERM; vhodné i pro vyztužovací práce při rekonstrukcích.

ZERO je předním dodavatelem kompletního sortimentu barev a nátěrových hmot pro profesionály. S ucelenou řadou produktů ZERO je dobře postaráno o vás i o skvělý výsledek vaší práce. Vyzkoušejte to v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Sortiment značky ZERO zahrnuje tyto kategorie výrobků:

Prodejna

Adresa: Nedvědova 389/2, 779 00 Olomouc
E-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
Tel.: +420 778 505 320

Pondělí - čtvrtek: 7:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 16:00
Sobota - neděle: ZAVŘENO

Provozovatel

TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360