ZERO lazury

Profesionální lazury od Zero.

V sortimentu vodou ředitelných či rozpouštědlových lazur ZERO naleznete materiály pro systémové povrchové úpravy dřeva. Výrobky jsou distribuovány v hotových odstínech dřevin, nebo je lze tónovat dle Vašeho přání.

Přijďte se poradit a vybrat si do naší prodejny barev Tatai v Olomouci.

Výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Název výrobku

Aqua Dünnschichtlasur
Vodou ředitelná rychleschnoucí lazura na dřevo venku a uvnitř; netvořící film; k dekorativní ochraně dřeva před povětrnostními vlivy a s vysokou ochranou proti UV záření pomocí speciálních pigmentů; perfektně vykreslující a zdůrazňující krásu dřeva; pro snadnou aplikaci; ideální na ploty, obložení, dřevostavby, roubenky, sruby apod.

Aqua Holzschutzgrund
Vodou ředitelný hloubkový základní nátěr na dřevo; čirý; s obsahem ochranných látek; zamezuje postavení vláken.

Aqua Holzlasur SLF
Vodou ředitelná lazura na dřevo s ochranným tenkovrstvým filmem; perfektně vykreslující a zdůrazňující krásu dřeva; pro snadnou aplikaci nátěrem i nástřikem; ideální na nové dřevo či rekonstrukční práce např. eurooken.

Dekosan Imprägnier Lasur HS
Ochranná lazura na impregnaci dřeva z alkydové pryskyřice, netvořící film (neloupe se), v systému pak k ochraně dřevostaveb (roubenky, sruby nebo obložení) oken, dveří, plotů, dřevěných šindelů a všech podobných stavebních částí s požadavkem na vysokou ochranu a snadnou údržbu, s posudkem RAL – ochranná látka na dřevo.

Dekosan Langzeit Lasur
Lazura s ochranným silněvrstvým filmem; vyzdvihuje prokreslením krásu dřeva a zároveň tvoří efektní hedvábný lakový film.

Profilasur
Středněvrstvá/tenkovrstvá krémová lazura na dřevo, ideální pro nové a rekostrukční práce. Díky jemně mletým pigmentům dochází k perfektnímu vykreslení dřeva. Tato lazura svými vlastnostmi kombinuje dokonalou přilnavost a odolnost povětrnostním vlivům z Imprägnier Lasur HS a exkluzivní vzhled Langzeitlasur.

ZERO je předním dodavatelem kompletního sortimentu barev a nátěrových hmot pro profesionály. S ucelenou řadou produktů ZERO je dobře postaráno o vás i o skvělý výsledek vaší práce. Vyzkoušejte to v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Sortiment značky ZERO zahrnuje tyto kategorie výrobků:

Prodejna

Adresa: Nedvědova 389/2, 779 00 Olomouc
E-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
Tel.: +420 778 505 320

Pondělí - čtvrtek: 7:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 16:00
Sobota - neděle: ZAVŘENO

Provozovatel

TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360