ZERO Penetrace a impregnace

Profesionální penetrace a impregnace od Zero.

Sortiment penetračních a impregnačních nátěrových hmot ZERO obsahuje kompletní řadu materiálů pro veškeré typy podkladů. Navštivte naši prodejnu barev Tatai v Olomouci a poraďte se o vhodnosti použití.

Naleznete zde například i materiály vhodné pro použití v potravinářských provozech. Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a mnohé samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Název výrobku

Color Effekt Grund
Vodou ředitelný kotevní nátěr pro dekorativní systém ZERO Color Effekt.

Haftgrund WP
Vodou ředitelná pigmentovaná ekonomická základní nátěrová hmota; nahrazující penetrační a první nátěr; s velmi vysokou vydatností; ideální na sádrokarton, sádrové omítky, stěrky a štuky; zbavuje problému se zobrazováním spár po tmelení sádrokartonu aj.

Hydrogrund Fungi
Pro čiré hydrofobizační nátěry stěn venku a uvnitř; prostředek preventivně působící v boji proti řasám, houbám, mechu a plísním.

Hydrogrund SLF
Pro čiré konzervační ochranné interiérové a fasádní nátěry. Ideální pro ochranu před nasáknutím vody a příjmem nečistot. Fixuje a chrání současně. Vhodný např. lícové cihly, režné zdivo, kámen, omítky, beton apod. Neobsahuje škodlivé látky ani změkčovadla (TÜV – certifikát).

Konzentrat F
Vodou ředitelná, koncentrovaná, hloubková základní penetrační nátěrová hmota, bez obsahu rozpouštědel.

Q4 Premium Primer
Vodou ředitelná gelovitá základní nátěrová hmota bez tvorby hran a pruhů; vyrovnávající savost a zpevňující podklad; na omítky, zdivo, sádrokarton, sádrové omítky, stěrky a pod; zbavuje problému se zobrazováním spár po tmelení sádrokartonu aj.; bez obsahu rozpouštědel a změkčovadel.

RenoTec Quarzgrund
Pigmentovaná základní nátěrová hmota k renovaci podkladů; s obsahem vlákna a křemičitého písku.

Tiefgrund Ti 77
Nepigmentovaný hloubkový základní penetrační nátěr s rozpouštědly; na problematické podklady, staré nesoudržné nátěry apod.

Select Grundierkonzentrat S
Vodou ředitelná, koncentrovaná, základní hloubková penetrační nátěrová hmota, bez obsahu rozpouštědel.

Select Putzgrund
Pigmentovaná základní nátěrová hmota s obsahem křemičitého písku; vhodná především jako základní nátěr pro dekorativní pastovité omítky ZERO

Silikat Kontakt
Základní nátěrová hmota pro zprostředkování kontaktu silikátových nátěrových hmot na podklady jiných druhů; taktéž jako základní nátěr pro systém dekoračních úprav ZERO DecoStyle Beton a Travertin.

Silikat Konzentrat
Penetrační základní hloubková nátěrová hmota pro silně savé minerální podklady a k následným nátěrům minerálními nátěrovými hmotami; taktéž k ředění minerálních barev ZERO.

Silikat Streichputz
Minerální nátěrová hmota k optickému zcelení povrchu a zakotvení následných vrstev na fasádě a v interiéru.

Sol Silikat Konzentrat
SOL silikátová hloubková penetrace pro SOL silikátové nátěrové hmoty

Supergrund
Speciální pigmentovaný základní nátěr k zpevnění podkladu a vyrovnání savosti problematických povrchů.

Tapeziergrund
Základní dobře plnící přednátěr; k přípravě podkladu; pro následné lepení tapet

Toptex Füller SLF
Základní vyplňující nátěrová hmota speciálně urcená pro sklovláknité tapety Toptex.

ClimaCalc Iso

Pigmentovaný izolační základní nátěr pro interiér. K izolačním nátěrům sádrokartonu apod. podkladů v interiéru před následným nanášením ZERO ClimaCalc omítkovin nebo disperzních interiérových barev ZERO.

ClimaCalc Iso Quarz

Speciální izolační kotevní základní nátěr s cca. 0,4 mm zrnem. Na sádrokarton v interiéru a podobné podklady před následným nanášením ZERO ClimaCalc omítkovin.

ZERO je předním dodavatelem kompletního sortimentu barev a nátěrových hmot pro profesionály. S ucelenou řadou produktů ZERO je dobře postaráno o vás i o skvělý výsledek vaší práce. Vyzkoušejte to v naší prodejně barev Tatai v Olomouci.

Sortiment značky ZERO zahrnuje tyto kategorie výrobků:

Prodejna

Adresa: Nedvědova 389/2, 779 00 Olomouc
E-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
Tel.: +420 778 505 320

Pondělí - čtvrtek: 7:00 - 17:00
Pátek: 7:00 - 16:00
Sobota - neděle: ZAVŘENO

Provozovatel

TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360