Sortiment na naší prodejně

Penetrace/Impregnace

Sortiment penetračních a impregnačních nátěrových hmot ZERO obsahuje kompletní typovou škálu materiálů pro veškeré typy podkladů. Naleznete zde například i materiály vhodné pro použití v potravinářských provozech. Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a mnohé samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010

Fasádní barvy

Sortiment fasádních barev ZERO obsahuje kompletní typovou škálu materiálů, jako jsou barvy, akrylátové, silikátové, silikonové, siloxanové, speciální elastické, multifunkční atd.. Vaší fantazii se meze nekladou, proto Vám samozřejmě barevný odstín namícháme dle přání na počkání.

Dekorační materiály

Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Interiérové barvy

Sortiment interiérových barev ZERO obsahuje kompletní typovou škálu materiálů, jako jsou barvy, akrylátové, silikátové, plastické, protiplísňové, multifunkční atd... Vaší fantazii se meze nekladou, proto Vám samozřejmě barevný odstín namícháme dle přání na počkání. Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý test na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Omítky

Sortiment tónovatelných omítek ZERO, na zateplovací systémy a zdivo obsahuje kompletní typovou škálu materiálů, jako jsou omítky akrylátové, silikátové, silikonové, nebo např. omítky s barevným kamínkem. Struktura dekoračních omítek je hlazená či rýhovaná. Výrobky splňují přísné certifikační normy včetně evropského certifikátu pro zateplovací systémy.

Tmely / Stěrky

Sortiment špachlovacích tmelů ZERO obsahuje materiály pro špachtlování fasád, interiérů a také reparace těchto podkladů. Naleznete zde tmely pro strojní i ruční zpracování.

Barevné a čiré laky

V sortimentu vodou ředitelných či rozpouštědlových laků ZERO naleznete materiály pro kompletní povrchové úpravy dřeva, kovů, plastů, zdiva atd.. Výrobky jsou v továrním provedení odstínů, nebo je lze tónovat dle Vašeho přání na počkání. Výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý testy na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Lazury

V sortimentu vodou ředitelných či rozpouštědlových lazur ZERO naleznete materiály pro systémové povrchové úpravy dřeva. Výrobky jsou distribuovány hotových odstínech dřevin, nebo je lze tónovat dle Vašeho přání na počkání. Výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý testy na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Izolační barvy

Sortiment fasádních i interiérových izolačních nátěrových hmot ZERO obsahuje materiály na bázi vody i rozpouštědel. Tyto materiály spolehlivě fungují jako izolanty proti skvrnám od vody, nikotinu a mastnoty. Výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležitý testy na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010.

Podlahové barvy

V sortimentu speciálních nátěrových hmot ZERO na podlahy naleznete materiály pro povrchové úpravy podlah s běžným i průmyslovým namáháním. Dále i značkovací barvy a barvy na záchytné olejové nádrže. Většina materiálů je dodávána ve standardních továrních odstínech, pro vysoce chemicky a mechanicky namáhané plochy lze materiály tónovat v odstínech dle přání na počkání.

Sklovláknité tapety

V sortimentu sklovláknitých tapet ZERO Toptex naleznete nepřebernou škálu vzorů. Tapety dále doplňuje sortiment obsahující lepidlo a speciální nátěrové hmoty. V povrchové úpravě se Vaší fantazii meze nekladou, proto Vám barevný odstín namícháme dle přání na počkání. Systém ZERO Toptex je vhodný pro byty, rodinné domy, ale i pro vysoce namáhané prostory hotelů, nemocnic a dalších veřejných institucí.

Protipožární barvy

Sortiment protipožárních nátěrových hmot ZERO obsahuje kompletní systém pro barevnou či čirou ochranu dřeva a kovu. Veškeré výrobky splňují přísné certifikační normy a samozřejmě i velmi důležité testy na obsah emisí těkavých organických sloučenin dle VOC 2010. Potřebujete poradit? Neváhejte zavolat si o radu na naši linku ZEROporadenství

Interiérové barvy a zdraví

Vnitřní zateplení Velké množství fasád v ČR dovolují podmínky a možnosti izolovat pouze zevnitř. Nejvhodnější variantou se tedy jeví paropropustné kapilárně aktivní izolace. Simulace ukazují, že je možné dosáhnout až 80 % úspory nákladů na vytápění! ZEROTHERM systém MSP a KSP - vnitřní zateplení je snadno zpracovatelný a doporučený pro zdravé bydlení!ZERO v OlomouciZero - prodejna
Adresa: Nedvědova 389/2
e-mail: info@barvyproprofesionaly.cz
tel.: 778 505 320
Po - Čt 08:00 - 17:00
Pá 08:00 - 15:00


Obchodní zástupce
tel.: 778 505 323
e-mail: obchod@barvyproprofesionaly.cz
web: barvyproprofesionaly.cz


Provozovatel
TATAI obchodní služby s.r.o.
IČO: 05741360
DIČ: CZ05741360